/      /   

درباره ما

تاریخچه

شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران (ASICO) در سال 1374در زمینی به مساحت 160000 متر مربع تاسیس گردید که 25000 متر مربع از آن به زیربنای ساختمانهای کارخانه اختصاص داده شده است.

این مجموعه در منطقه ای زیبا در نزدیکی دریای خزر در شمال ایران واقع گردیده است.

شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران در سال 1380 با تولید محصولات 6APA، آموکسی سیلین و آمپی سیلین فعالیت خود را آغاز کرد و در سالهای 1382و 1385با توسعه محصولات، سفالکسین و سفیکسیم را به سبد محصولات خود افزود.

معرفی

شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران (ASICO) یکی از شرکت های پیشرو برای ارتقا صنایع داروسازی پایه ، در زمینه ماده مؤثره دارویی است، که بصورت تخصصی به تولید آنتی بیوتیک های خوراکی بتالاکتام مانند پنی سیلین ها و سفالوسپورین ها ،مواد حدواسط و ماکرولیدها با استفاده از تکنولوژی های مدرن شیمیایی، آنزیماتیک یا بیوتکنولوژی می پردازد.

شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران (ASICO)، همواره رضایت مشتری را در صدر برنامه خود قرار داده و با بهبود کیفیت تولید موفق به استقرار گواهینامه های بین المللی ایزو 9001، ایزو 14001 و 18001OHSAS در شرکت شده است.

این شرکت دارای واحد تحقیق و توسعه قوی و به روز و واحدهای تولید با ظرفیت بالای تولیدی در محصولات API با امکانات مجهز و مجزا همچنین به منظور دستیابی به کیفیت بهتر، همه فرآیندهای شرکت مطابق با GMP و قوانین WHO می باشد و واحد تضمین کیفیت، بر تمامی فرآیندها و مراحل تولید نظارت و کنترل کامل دارد.

این مجموعه علاوه بر واحد تولید و پشتیبانی تولید، دارای واحد ریکاوری با ظرفیت 5 تن بر ساعت می باشد که از واحدهای کم نظیر در صنایع شیمیایی و دارویی است. همچنین پلنت پایلوت کارخانه با امکانات نیمه صنعتی و Fermentation قادر به تولید محصولات با حجم کم و ارزش افزوده بالا می¬باشد.

واحد کنترل کیفیت این شرکت از معدود آزمایشگاه های کنترلی در سطح استان است که مجهز به دستگاه های پیشرفته آنالیز میباشد. شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران الزاماتGMP را در ساخت محصولات توليدی خود مورد توجه قرار داده و استانداردهای کيفی مورد نظر سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را رعايت می¬نمايد و نیز کليه محصولات اين شرکت مطابق با آخرين فارماکوپه¬های معتبر جهانی توليد مي گردد.

همچنین ضمن رعایت نکات زیست محیطی دارای سیستم تصفیه پساب صنعتی با استفاده از تکنولوژی جدید می باشد. شرکت در سال 85 موفق به کسب گواهينامه های

ISO 9001:2000

ISO14001:2004

OHSAS18001: 1999

گرديد و بمنظور ارتقاء سطح استقرار سيستم مديريت و توسعه دامنه آن در سال 88 موفق به ارتقاء گواهينامه های مديريت کيفيت (ISO9001:2008)، مديريت ايمنی و بهداشت حرفه¬ای (OHSAS18001:2007) گرديد.